CEX Social Media Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Zajmiesz się obsługą zgłoszeń związanych z Allegro, które pojawiają się w mediach społecznościowych oraz w mniejszym zakresie w community (spolecznosc.allegro.pl)
  • Poprzez swoją pracę będziesz współtworzyć wizerunek marki Allegro
  • Na bieżąco zareagujesz na pytania i rozwiążesz problemy klientów związane z różnymi obszarami i funkcjonalnościami serwisu
  • Razem z nami zadbasz o satysfakcję Klientów i Partnerów
  • Będziesz współpracować z różnymi zespołami i działami w organizacji

Dlaczego miałbyś z nami pracować:

  • Obszar Channels Development zajmuje się innowacyjnymi projektami z zakresu #CustomerExperience, m.in. community, chatboty, obsługa komunikacji jeden do wielu, na styku z działaniami PR
  • Chcemy być forpocztą nowoczesnych rozwiązań i dawać jak najlepsze doświadczenie naszym Klientom i Partnerom
  • Pracujesz w obsłudze Klienta, ale możesz się wykazać kreatywnością, pomysłowością i samodzielnie proponować rozwiązania, które na pewno będą dyskutowane, a być może wdrożone
  • Cenimy twórcze pomysły i nie boimy się eksperymentować

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w prowadzeniu komunikacji z klientami w kanałach social media marki. Mile widziane doświadczenie w animowaniu społeczności SM
  • Interesują się mediami społecznościowymi, działaniami marek w sieci oraz wiedzą czym jest odpowiedzialność za wizerunek marki
  • Mają lekkie pióro i potrafią dyskutować z klientami w SM
  • Są błyskotliwe, pomysłowe, kreatywne i chętne do współtworzenia ciekawego miejsca do dyskusji
  • Lubią i potrafią pracować w zespole
  • Znają serwis Allegro
  • Są gotowe do pracy zmianowej, również w weekendy i święta

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!