Data Quality Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Dbanie o jakość i spójność danych w wewnętrznej bazie produktowej
  • Weryfikacja jakości danych produktowych zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • Optymalizacja procesów mających na celu zwiększenie jakości danych produktowych w katalogu
  • Współpraca z zespołem developerów w rozwinięciu narzędzia ETL służącego do pracy z zewnętrznymi źródłami danych pod kątem zwiększania oraz utrzymania jakości danych
  • Branie udziału w tworzeniu instrukcji, standardów i procesów
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu jakości danych
  • Tworzenie i analiza raportów jakości
  • Współpraca z działami: Technologia, CEX i Commerce mająca na celu rozwój bazy produktowej Allegro
  • Kontakt z firmami outsourcingowymi realizującymi procesy w obszarze katalogu produktów
  • Koordynacja procesów outsourcowanych do zewnętrznych firm

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?
  • U nas nie będziesz się nudził. Stawiając na ciągły rozwój i naukę nowych rzeczy wciąż podwyższamy sobie poprzeczkę
  • Dbając o spójność i wysoki standard danych będziesz miał realny wpływ na podnoszenie jakości ofert co bezpośrednio wpływa na zwiększenie satysfakcji korzystania z serwisu Allegro zarówno dla kupujących jak i sprzedających

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych
  • Posiadają doświadczenie w pracy nad jakością danych
  • Obsługują MS Excel na poziomie min. średnio-zaawansowanym (znajomość formuł, umiejętność tworzenia tabeli przestawnych, SQL mile widziany)
  • Mają dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Znają platformy e-commerce i interesują się tą tematyką (eBay, Amazon, Zalando, OLX)
  • Znają platformę Allegro
  • Znają i potrafią pracować w metodykach zwinnych (Agile)
  • Stawiają na ciągły rozwój i chcą aktualizować swoją wiedzę
  • Dostrzegają zależności oraz związki przyczynowo-skutkowe
  • Mają zdolność rozwiązywnia złożonych problemów
  • Potrafią wskazać obszary wymagające optymalizacji
  • Umieją zidentyfikować cel i trafnie wybrać najbardziej efektywną drogę do jego osiągnięcia
  • Potrafią samodzielnie planować realizację wyznaczonych zadań
  • Sprawnie radzą sobie w nowych sytuacjach, potrafią dostosować się do zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych