Leader CEX - Social Media

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiedzialny za to jak wygląda komunikacja marki z klientami w przestrzeni social (Facebook, twitter, Instagram, kanały zewnętrzne jak grupy zamknięte, blogi, etc)
  • Zarządzisz swoim kilkuosobowym zespołem doradców social media
  • Będziesz nadzorować realizację pracy oraz wspierać i rozwijać pracowników (feedback, coaching, performance management)
  • Będziesz uczestniczyć w rozwijaniu i ulepszaniu standardów pracy
  • Przeanalizujesz potrzeby Partnerów i Klientów wyrażane w przestrzeni internetowej. Wyciągniesz wnioski, przekażesz je osobom zainteresowanym, a także będziesz miał wpływ na ich wdrożenie
  • Zadbasz o współpracę z firmami trzecimi, dostarczającymi narzędzia (Genesys, Whirly, Wandlee)
  • Zaopiekujesz się przepływem informacji wewnątrz zespołu i z przełożonym
  • Będziesz współpracować z Managerami oraz Liderami w celu realizacji strategii obszaru CEX i wskaźników finansowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Obszar Channels Development zajmuje się innowacyjnymi projektami z zakresu #CustomerExperience, m.in. community, chatboty, obsługa komunikacji jeden do wielu, na styku z działaniami PR
  • Chcemy być forpocztą nowoczesnych rozwiązań i dawać jak najlepsze doświadczenie naszym Klientom i Partnerom
  • Pracujesz w obsłudze Klienta, ale możesz się wykazać kreatywnością, pomysłowością i samodzielnie proponować rozwiązania, które na pewno będą dyskutowane, a być może wdrożone
  • Cenimy twórcze pomysły i nie boimy się eksperymentować

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz posiadają kompetencje w zakresie dawania feedbacku i delegowania zadań
  • Potrafią nadzorować i rozliczać pracowników z powierzonych zadań
  • Są nastawione na cel, wskaźniki ilościowe i jakościowe
  • Znają bardzo dobrze język angielski
  • Swobodnie poruszają się w mediach społecznościowych
  • Mają umiejętność w zakresie animowania społeczności social media
  • Mają doświadczenie w prowadzeniu projektów na styku CEX/PR/technologia
  • Wiedzą czym jest odpowiedzialność za wizerunek marki
  • Znają serwis Allegro

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!