Senior Commercial Finance Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz miał istotny wpływ na budowanie strategii SME Lending w Allegro (z uwzględnieniem produktów m.in. takich jak: leasing, kredyt, faktoring)
  • Weźmiesz aktywny udział w tworzeniu nowych produktów finansowania SME oraz odpowiesz za rekomendowanie zmian funkcjonalnych i procesowych dla już istniejących
  • Będziesz inicjował kampanie sprzedażowe i akcje promujące produkty finansowania SME
  • Odpowiesz za osiągane wyniki biznesowe w zakresie oferty finansowania SME
  • Będziesz odpowiedzialny za monitoring rynku i konkurencji w zakresie produktów finansowania SME
  • Weźmiesz udział w wielu ciekawych projektach bezpośrednio powiązanych z Twoim działem

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Allegro i nasz obszar to możliwość zdobycia unikalnego dla Polski doświadczenia w budowaniu oferty finansowania dla SME w e-commerce
  • Jesteśmy pionierami w swojej dziedzinie, dlatego też miałabyś/miałbyś okazję pracować w zespole, który tworzy pierwsze takie produkty w kraju
  • Współpracujemy z wieloma czołowymi i nowoczesnymi instytucjami finansowymi przy innowacyjnych projektach i dzięki czemu wszyscy nieustannie rozwijamy swoje kompetencje
  • Gwarantujemy możliwość szerokiego rozwoju merytorycznego (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych)
  • Jesteśmy firmą technologiczną, korzystamy z wielu innowacyjnych narzędzi w naszej pracy m.in. Google Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault), Microsoft, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP (Fiori)
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • 92% naszych pracowników rekomendowałoby nas jako świetne miejsce pracy
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych, możesz realnie wpływać na ich rozwój finansowy i doświadczenia współpracy z Allegro
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia z angielskiego opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie w zakresie SME Lending, i wykazują się znaczną wiedzą z zakresu znajomości tego rynku (Polska, Europa, świat)
  • Mają doświadczenie w pracy zespołowej, szukają nowych wyzwań zawodowych
  • Dobrze posługują się językiem angielskim (poziom pozwalający na swobodną komunikację biznesową oraz czytanie branżowych materiałów)
  • Posiadają znajomość narzędzi i zagadnień marketingowych
  • Mają wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Lubią współpracę i wspólne rozwiązywanie problemów

 Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!