Senior Accountant

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać praca?

  • Twoja praca będzie polegała na księgowaniu operacji gospodarczych w ramach księgi głównej – sporządzaniu dokumentów PK
  • Do Twoich zadań należeć będzie weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych z uwzględnieniem przepisów podatkowych (CIT, VAT)
  • Przygotujesz sprawozdania do GUS i NBP
  • Będziesz analizować koszty rozliczane w czasie oraz salda kont wraz z weryfikowaniem poprawności ich ujęcia w księgach
  • Wesprzesz zespół w procesie przygotowania raportów zarządczych
  • Weźmiesz udział w procesie przygotowywania sprawozdań finansowych zgodnie z MSR
  • Będziesz współpracował z osobami z działu należności, zobowiązań i płatności w celu weryfikacji właściwego ujęcia operacji gospodarczych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Rozwiniesz swoje umiejętności praktyczne w zakresie księgowości
  • Zgłębisz od strony praktycznej stosowanie zasad rachunkowości i międzynarodowych standardów (MSR)
  • Zdobędziesz umiejętność pracy w kilku systemach księgowych (w tym SAP, Dynamics AX)
  • Będziesz członkiem 12 osobowego zespołu R2R (tzw. „księgi głównej”) wchodzącego w skład działu finansów - przez co rozwiniesz umiejętność pracy w zespole jak również z współpracy z innymi zespołami w całej firmie
  • Będziesz miał możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie
  • Podzielisz się ze współpracownikami swoją wiedzą i doświadczeniem

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym – specjalność rachunkowość mile widziana
  • Mają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2-3 lata)
  • Są osobami skrupulatnymi, które sumiennie podchodzą do powierzonych im zadań
  • Znają MS Excela i Word przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym
  • Są skoncentrowane na wyznaczonych celach
  • Chętnie podejmują się nowych zadań i są otwarte na zmiany
  • Doświadczenie w pracy z systemami księgowymi będzie dodatkowym atutem
  • Znają język angielski na poziomie zapewniającym efektywną komunikację
*umowa o pracę na czas zastępstwa (min. 1,5 roku)

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!