Contact Center Applications Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Zajmiesz się rozwojem systemów Contact Center poprzez budowanie strategii i wdrażanie nowych rozwiązań tak, aby ułatwić pracę zespołom dbającym o jak najlepszą obsługę klienta Allegro

  • Będziesz analizował procesy i trendy rynkowe, aby móc rekomendować zmiany i usprawnienia

  • Wraz z klientem wewnętrznym będziesz opracowywał wymagania biznesowe i prowadził procesy RFI, RFP z dostawcami oprogramowania

  • Przyjmiesz rolę koordynatora licznych zadań i projektów, które będą miały na celu dostosowanie rozwiązań do potrzeb i wymagań naszych klientów wewnętrznych

  • Odpowiesz za współpracę z dostawcami zewnętrznymi

  • Zadbasz o dobrą komunikację z interesariuszami wewnątrz firmy i będziesz dbać o to, żeby zawsze otrzymali potrzebne im wsparcie

  • Będziesz stale dbał o jak najwyższą jakość świadczonych usług

  • Odpowiesz za przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

Jesteśmy zespołem Allegrowych Superbohaterów. Dbamy, abyśmy wszyscy w Allegro pracowali na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach IT, a towarzyszące nam każdego dnia procesy działały efektywnie i były jak najbardziej przyjazne. Nie ma problemu, z którym nie moglibyśmy sobie poradzić. Zbuntowany komputer - zrobione! Kłopoty z siecią - załatwione! Potrzebny nowy system / aplikacja - jasne, na kiedy? Aplikacja odmawia współpracy - nie, nie z nami...

Dołącz do nas i razem z nami twórz jedną z najnowocześniejszych technologicznie firm w Polsce.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają rozwiązania i rynek systemów IT dla działów i procesów Contact Center

  • Potrafią samodzielnie i efektywnie współpracować z klientem biznesowym

  • Mają doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i zbierania wymagań

  • Skutecznie prowadzą projekty IT (Agile)

  • Wdrażały i utrzymywały aplikacje dla Contact Center

  • Mają znajomość systemów obsługi klienta, ankietowania, społeczności (Khoros, Medallia, Genesys)

  • Lubią pracować w zespole oraz posiadają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne

  • Biorą odpowiedzialność za realizowane tematy, dbają o szczegóły i są dobrze zorganizowane

  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim

  • Przejawiają inicjatywę i dynamikę w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania