Junior Software Engineer (.NET)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Czeka Cię projektowanie rozwiązań problemów biznesowych
  • Będziesz odpowiedzialny(a) za integracje z serwisami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Twoim zadaniem również będzie projektowanie architektury pod kątem bezpieczeństwa systemu, niezawodności i skalowalności
  • Będziesz opracowywał(a) i tworzył(a) biblioteki cross-cutting concerns
  • Weźmiesz udział w rozwijaniu naszej wewnętrznej kultury developerskiej i środowiska pracy – w tym procesu wytwarzania oprogramowania

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W ekosystemie .NET korzystamy z najnowszej wersji .NET Core (3.1)
  • Mikrousługi w .NET uruchamiane na Kubernetes w chmurze Microsoft Azure
  • 100% green field development
  • Środowisko łączące nasze prywatne dwa Data Centers (10 000 serwerów) oraz Chmurę Publiczną (MS Azure oraz GCP)
  • Mikroserwisy na serio (900+), skala na serio (60k+ rps na biznesowej szynie danych), Big Data (kilka petabajtów danych), Machine Learning wykorzystywany produkcyjnie
  • Code Review, Continuous Integration, Scrum/Kanban (zależnie od zespołu), Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming
  • Zespół IT tworzony przez pasjonatów i pasjonatki, którzy w ramach Allegro Tech chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem
  1. wewnątrz firmy na przykład przez turystykę zespołową (przeczytaj jak to działa)
  2. oraz na dziesiątkach konferencji w Polsce, w Europie i na świecie (m.in. GeeCON CZ / PL, Devoxx BE / PL, QCon San Francisco, KotlinConf, Confitura...)
  • Nasi pracownicy mają możliwość wyjazdów na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy
  • Laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 15’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory, wszystkie gadżety których potrzebujesz

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Bogate możliwości rozwoju w tym budżet na szkolenia i konferencje
  • Uczestnictwo w specjalnych wydarzeniach wewnętrznych typu Allegro Tech Meeting (wewnętrzna konferencja techniczna na 500 osób: zobacz podsumowanie i prelekcje na kanale YouTube)

Szukamy osób, które:

  • Oczekują pracy, która ma głębszy sens i chcą być dumni z jej rezultatów
  • Nie boją się otrzymywać i wykonywać code review, chcą być dumni z kodu, który tworzą
  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę
  • Programują w .NET
  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!