Category Owner, Kids

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Stworzysz plan akcji handlowych i przeanalizujesz potrzebny asortyment w celu zwiększenia obrotów w kategorii Baby gear
  • Będziesz analizować asortyment i ceny dostępne na platformie w celu zidentyfikowania głównych luk asortymentowych i możliwości wzrostu
  • Określisz kalendarz wydarzeń lub kampanii wspierających sprzedaż kategorii na platformie Allegro (w oparciu o ogólny strategiczny kierunek wyznaczony przez Business Unit Managera)
  • Wykorzystasz dane pozyskane z zespołu Analiz w celu opracowania szczegółowych wymagań dotyczących pozyskania asortymentu na poziomie SKU w celu realizacji planów handlowych, wprowadzisz asortyment do kategorii
  • Przygotujesz szczegółowe wytyczne dla zespołu sourcingowego w celu pozyskania asortymentu (zakres cen, jakość, opcje dostawy itp.
  • Wykreujesz pomysły na kampanie CLM dla segmentów klientów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu ludzi którzy z entuzjazmem podchodzą do realizacji zadań, cenią współpracę w zespole i doceniają indywidualne podejście, praktykują gry i zabawy oraz są miłośnikami Zabawek i Akcesoriów dziecięcych
  • Będziesz mieć wpływ na kształtowanie i rozwój biznesu w kategorii Kids, a także przyczynisz się do kreowania trendów na rynku e-commerce w branży wózków i fotelików i akcesoriów dziecięcych oraz wyznaczania najwyższych standardów
  • Zyskasz możliwość kształtowania kampanii marketingowych o ogólnopolskim zasięgu
  • Zostaniesz partnerem dla największych graczy z rynku Kids i wspólnie z nimi rozwijać będziesz sprzedaż w kanale e-commerce
  • W swojej pracy wykorzystasz nowoczesne narzędzia analityczne i będziesz mieć dostęp do raportów firm badawczych
  • Weźmiesz udział w targach branżowych, konferencjach i prezentacjach produktu, także zagranicą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do specjalistów, którzy:

  • Posiadają min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i/lub pozyskiwaniem asortymentu, w firmach dystrybuujących szeroko rozumiany asortyment z branży dziecięcej
  • Doskonale znają branżę dziecięcą, trendy, największych dystrybutorów, marki; asortyment i poziom cen
  • Myślą analityczne i opierają się na danych
  • Potrafią planować i dobrze organizować pracę
  • Posiadają wiedzę z zakresu segmentacji klientów oraz wiedzą jak zbadać o potrzeby klientów
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową
  • Mają doświadczenie na stanowisku planowania sprzedaży, kupca lub trade marketing managera - mile widziane
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!