HR Applications Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój podległych Tobie systemów backoffice’owych, rekomendowanie nowych oraz budowanie ich strategii
  • Ściśle współpracując z klientem wewnętrznym będziesz odpowiedzialny za opracowanie wymagań biznesowych dla nowo wdrażanych rozwiązań oraz prowadzeniem procesów RFI i RFP z międzynarodowymi dostawcami oprogramowania
  • Prowadząc liczne i ambitne projekty z obszaru systemów IT wesprzesz pracowników Allegro w efektywnym realizowaniu celów biznesowych
  • Będziesz odpowiedzialny za analizę trendów rynkowych oraz implementację nowych rozwiązań będących odpowiedzią na potrzeby biznesu
  • Współpracując z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi zadbasz o to, aby zarządzane przez Ciebie usługi były świadczone na najwyższym poziomie

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

Jesteśmy zespołem Allegrowych Superbohaterów. Dbamy, abyśmy wszyscy w Allegro pracowali na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach IT, a towarzyszące nam każdego dnia procesy działały efektywnie i były jak najbardziej przyjazne. Nie ma problemu, z którym nie moglibyśmy sobie poradzić. Zbuntowany komputer - zrobione! Kłopoty z siecią - załatwione! Potrzebny nowy system / aplikacja - jasne, na kiedy? Aplikacja odmawia współpracy - nie, nie z nami...

Dołącz do nas i razem z nami twórz jedną z najnowocześniejszych technologicznie firm w Polsce.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają rozwiązania IT dla działów i procesów HR (szkolenia, rekrutacje, oceny, kadry, płace itd.)
  • Dobrze znają rynek systemów IT w obszarze HR
  • Potrafią samodzielnie i efektywnie współpracować z klientem biznesowym
  • Mają doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i zbierania wymagań
  • Wdrażali i utrzymywali aplikacje dla HR
  • Skutecznie prowadzą projekty IT (Agile)
  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim w pracy
  • Lubią pracować w zespole oraz cechują ich ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne
  • Przejawiają inicjatywę i dynamikę w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania.
  • Biorą odpowiedzialność za realizowane tematy i są dobrze zorganizowane.
  • Mile widziana znajomość systemów takich jak: HCM Deck i SmartRecruiters.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!