CEX Business Support Leader

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zapewnisz optymalną obsadę doradców do realizacji prognoz oraz zaplanowanych celów
  • Skoordynujesz i zarządzisz ruchem w czasie rzeczywistym (shifting) oraz wesprzesz liderów w zarządzaniu przerwami
  • Będziesz na bieżąco monitorował prognozy oraz realizację KPI
  • Elastycznie zarządzisz grafikiem uwzględniając wsparcie z outsourcingu
  • Zapewnisz sprzęt nowym pracownikom oraz przydzielisz im odpowiednie dostępy do systemów
  • Przygotujesz budżet dla obszaru CEX oraz zaplanujesz jego działania
  • Skoordynujesz pracę i podzielisz zadania między zespół

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy zespołem, który zapewnia ciągłość operacji dla całego działu Customer Experience w Allegro
  • Będziesz brał udział w wyznaczaniu standardy dla nowego procesu w obszarze CEX
  • Twoja praca przyczyni się do zbudowania najlepszej obsługi klienta w Polsce
  • Będziesz miał kluczowy wpływ na organizację pracy konsultantów i wesprzesz realizację KPI
  • Będziesz pracować na narzędziach takich jak: Genesys, SalesForce, Tableau, Excel

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają specyfikę pracy w Contact Centre
  • Są doświadczone w zarządzaniu zespołem
  • Mają ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne, są asertywne i nastawione na współpracę
  • Myślą rozwiązaniami, są proaktywne
  • Znają narzędzia służące do zarządzania pracą w czasie rzeczywistym (CRM, WFM)
  • Posiadają wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Bardzo dobrze znają Excela

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!