Executive Assistant

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Twoim zadaniem będzie codzienne wsparcie sekretarskie i administracyjne poszczególnych członków zarządu Allegro, w skład czego wchodzi:

  • Koordynacja kalendarzy - rezerwacja czasu na poszczególne działania, ustalanie priorytetów w przypadku konfliktów, które potencjalnie mogłyby zakłócić terminowe wykonanie wszystkich zobowiązań
  • Aranżowanie, koordynowanie i obsługa logistyki spotkań biznesowych
  • Rozliczanie faktur, delegacji i podróży służbowych
  • Dbanie o rzetelny obieg dokumentów oraz korespondencji między wszystkimi zainteresowanymi stronami
  • Zbieranie ewentualnych potrzeb oraz koordynacja wizyt/ podróży Gości członków zarządu Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz na co dzień współpracować z zespołem doświadczonych menedżerów wyższego szczebla
  • Powierzone zadania dadzą Ci szansę na wykorzystanie wielu kompetencji i realizację Twojego potencjału zawodowego
  • Będziesz w centrum najważniejszych wydarzeń i decyzji biznesowych oraz zapewnisz wsparcie przy strategicznych projektach największej spółki e-commerce w Polsce
  • Damy Ci dużą samodzielność, decyzyjność oraz swobodę działania
  • Dołączysz do doświadczonego zespołu wspierającego Executive Team, który zadba o Twój komfort pracy i wdrożenia do organizacji
  • Każdego dnia będziesz mieć możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwiązywania różnorodnych problemów oraz wdrażania własnych pomysłów

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafią koordynować wiele zadań na raz, nadając im odpowiednie priorytety
  • Są dyskretne i posiadają nienaganną kulturę osobistą
  • Cechuje asertywność, opanowanie, dokładność, elastyczność, rzetelność
  • Wielozadaniowość oraz doskonałe umiejętności organizacyjne to ich atut
  • Znają język angielski na poziomie min. B2 (zarówno w mowie jak i piśmie) co pozwala im na swobodną komunikację

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!