Replenishment Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za uzupełnianie zapasów produktów poprzez wysyłkę zamówień do dostawców
  • Wprowadzisz do systemu parametry replenishmentu oraz będziesz nadzorować ich poprawne funkcjonowanie
  • Zadbasz o współpracę z dostawcami w celu potwierdzenia dostępności produktów oraz terminów realizacji zamówień
  • Przeanalizujesz raporty związane z dostępnością produktów oraz w razie potrzeby podejmiesz właściwe działania korygujące
  • Przeanalizujesz raporty związane z terminowością i jakością dostaw od dostawców i będziesz wyciągał z nich wnioski
  • Zadbasz o anulowanie w systemie niezrealizowanych zamówień od dostawców
  • Podejmiesz współpracę z pozostałymi działami w firmie w ramach realizowania przydzielonych zadań

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zapewniamy, że będziesz mieć realny wpływ na budowanie procesów zakupowych w ramach Oficjalnego Sklepu Allegro
  • Tworzymy zgrany i kameralny 10 osobowy zespół, który na co dzień współpracuje przy różnych projektach i na bieżąco dzieli się wiedzą
  • Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Praca z nami to możliwość rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach merytorycznych
  • Dla 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Łańcucha Dostaw bądź Zakupów
  • Korzystają na co dzień z Excela i znają go na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym
  • Posiadają zdolności analityczne, potrafią wyciągać wnioski z przedstawionych danych
  • Potrafią pracować pod presją czasu
  • Znajomość specyfiki grup asortymentowych będzie dodatkowym atutem

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!