Product Manager - Product Catalogue

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz dbał o rozwój najlepszego w swojej klasie Katalogu Produktów, który stanie się fundamentem budowy doskonałego doświadczenia zakupowego dla użytkowników Allegro

  • Będziesz ściśle współpracować z innymi Product Managerami, zespołami developerskimi, analitykami danych, UX Designerami, zespołem odpowiedzialnym za jakość bazy produktowej oraz z działami komercyjnymi.

  • Będziesz odpowiadać za opracowanie, zaplanowanie i realizację najważniejszych funkcji katalogu, takie jak: grupowanie produktów, dopasowywanie produktów i wykrywanie niezgodności, normalizacja danych i analizy.

  • Będziesz pełnić rolę Product Ownera dla zespołów scrumowych stale pracujących nad rozwojem Katalogu Produktów.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Weźmiesz udział w ambitnym, nowatorskim projekcie, którego celem jest dalszy rozwój jakości doświadczenia zakupowego na Allegro, a Twoje decyzje oraz działania przełożą się na finalne efekty projektu

  • Czeka Cię współpraca z kilkudziesięcioma najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin zaangażowanymi w ten projekt

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Nauczysz się pracować przy projektach o dużej skali oraz znacznym poziomie złożoności

Ze swojej strony oferujemy:

  • Różnorodną pracę i możliwość prowadzenia najbardziej nowatorskich projektów łączących marketing, reklamę i e-commerce

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze e-commerce albo innym, pokrewnym dla tego produktu

  • Są samodzielne, decyzyjne i cenią sobie niezależność

  • Potrafią określać priorytety w oparciu o dane

  • Potrafią współpracować w złożonym środowisku

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Potrafią zdefiniować produkt i scharakteryzować jego parametry

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z zarządzaniem katalogiem produktów

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!