Product Manager - Performance Marketing Team

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współtworzyć/ła strategię rozwoju dla obszaru Performance Marketing Allegro, pracującego nad budową narzędzi wspomagających generowanie ruchu do Allegro
  • Wraz z partnerami biznesowymi wyznaczysz główne kierunki rozwoju, zaplanujesz i będziesz monitorować tworzenie produktów
  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych funkcjonalności oraz rozwoju istniejących
  • Współpracując z zespołami SCRUMowymi oraz analitykami danych będziesz dostarczał/a dla naszych klientów innowacyjne narzędzia wykorzystujące najnowsze technologie
  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktami wspierającymi performance marketing w domenie e-commerce

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Skala naszych działań obejmuje kilkadziesiąt milionów użytkowników i ponad 100 milionów ofert
  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Dużą autonomię działania i oraz zespoły pracujące w Scrumie
  • Klimatyczne biuro na Plantach
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu produktem software’owym, idealnie w obszarze e-commerce oraz przez minimum rok współpracowali z zespołem programistycznym
  • Rozumieją potencjał wynikający z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro
  • Określają priorytety w oparciu o dane i analizy
  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy
  • Cenią pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia oprogramowania
  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników
  • Dobrze posługują się językiem angielskim
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!