Sales Specialist - Classifieds Market

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za:
    • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych (dealerzy, autokomisy)
    • zwiększanie ilości aktywnych ogłoszeń w serwisie
  • Będziesz analizować i monitorować rynek oraz aktywność klientów strategicznych
  • Będziesz nadzorować proces skutecznego wdrożenia partnerów na platformę
  • Będziesz odpowiadać za sprzedaż rozwiązań reklamowych online

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz współpracować z największymi dealerami marek oraz przygotowywać i prowadzić prezentacje dla zarządów grup dealerskich
  • Dołączysz do dynamicznego zespołu, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Będziesz wykorzystywać narzędzie profesjonalnej bazy danych dealerów i komisów, co ułatwi Ci przygotowanie oferty dla potencjalnego klienta
  • Zyskasz odpowiedzialność za cały proces: pozyskanie, wdrożenie, utrzymanie i rozwój partnera na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Możliwość kreowania czegoś nowego co będzie miało wpływ na kilka milionów Allegro
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i pozyskiwaniem nowych klientów
  • Doskonale znają serwis Allegro i dostępne narzędzia promocyjne oraz sprzedażowe
  • Negocjacje nie mają przed nimi tajemnic
  • Potrafią analizować potrzeby klienta i budować relacje z klientem na szczeblu kadry zarządzającej
  • Znają rynek i głównych graczy w ramach kategorii ogłoszeniowej
  • Są nastawieni na współpracę i realizację celów
  • Potrafią zaangażować innych do projektów
  • Świetnie organizują swoją pracę
  • Posiadają prawo jazdy kat. B i są gotowe, aby podróżować służbowo

Wyślij swoje CV i dołącz do Allegro!