Data Scientist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz przetwarzać dane i automatyzować te przetwarzania przy użyciu języka Python i technologii ekosystemu Hadoop/PySpark lub GCP,
    a następnie wyciągać i prezentować wnioski
  • Będziesz tworzyć i optymalizować modele predykcyjne, segmentacyjne
    i rekomendacyjne
  • Efekty swojej pracy zwizualizujesz przy użyciu Tableau lub DataStudio
  • Będziesz współpracować z zespołami zarówno po stronie biznesowej,
    jak i po stronie IT

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz miał/a dostęp do potężnych zbiorów danych i najnowszych technologii przetwarzania ich
  • Będziesz miał/a możliwość praktycznego nauczenia się narzędzi
    i technologii: Python, PySpark, Hive, Tableau oraz GCP BigQuery, Composer, Dataflow
  • Dzielimy się naszą wiedzą na konferencjach i szkoleniach branżowych
  • W Allegro docieramy do kilkunastu milionów użytkowników, jesteśmy jednym z największych serwisów internetowych w Europie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów
    w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę
    i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą
    o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Szukamy osób, które:

  • Mają doświadczenie w pracy na stanowisku Data Scientist lub podobnym
  • Samodzielnie realizowały projekty i były za nie odpowiedzialne
  • Potrafią przetwarzać dane i tworzyć modele machine learning w języku Python
  • Znają i rozumieją algorytmy uczenia maszynowego i potrafią je stosować w praktyce
  • Znają bardzo dobrze SQL i mają doświadczenie lub interesują się analityką w ekosystemie Hadoop/GCP (mile widziana znajomość pySpark)
  • Potrafią tworzyć wykresy/wizualizacje, które w prosty i intuicyjny sposób przedstawią wyniki analiz
  • Mają dużą chęć do nauki i rozwijania wiedzy
  • Znają język angielski na poziomie co najmniej dobrym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć