Data Management Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Współpracując z działami: Technologia, CEX i Commerce wpłyniesz na rozwój bazy produktowej Allegro
  • Rozwiniesz narzędzia ETL służące do pracy z zewnętrznymi źródłami danych we współpracy z zespołami developerów
  • Zadbasz o jakość i spójność danych w wewnętrznej bazie produktowej
  • Zoptumalizujesz proces dodawania produktów do katalogu
  • Zadbasz o nasycenie bazy danych rekordami pochodzącymi z różnych źródeł
  • Będziesz kontaktować się z zewnętrznymi dostawcami danych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół Masowego Zarządzania Danymi to osoby, które każdego dnia mają bezpośredni wpływ na tworzenie katalogu produktów, z którego korzysta Oficjalny Sklep Allegro, a już niedługo wszyscy klienci serwisu Allegro.pl
  • Działamy na wielkiej skali, tysiącach kategorii i produktów przekładających się na kilkaset tysięcy ofert
  • Mamy swój udział w budowaniu takich kanałów dystrybucji jak dropshipping i order for order
  • Stosujemy narzędzia takie jak: Excel, Power Query, Tableau oraz ekosytem Atlassian
  • Współpracujemy z działami deweloperskimi oraz handlowymi
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego
  • Umowę o pracę na czas określony

Szukamy osób, które:

  • Posiadają umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy z bazami danych
  • Mają wiedzę produktową
  • Obsługują MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym (znajomość formuł, umiejętność tworzenia tabeli przestawnych. Mile widziany SQL)
  • Dostrzegają zależności oraz związki przyczynowo-skutkowe
  • Potrafią rozwiązywać problemy i wskazywać obszary wymagające optymalizacji
  • Potrafią zidentyfikować cel i trafnie wybrać najbardziej efektywną drogę do jego osiągnięcia
  • Realizują cele systematycznie i w wyznaczonym czasie
  • Potrafią samodzielnie planować realizację wyznaczonych zadań

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!