Quality and Development Specialist - Partner Support

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz planować i zarządzać realizacją działań mających na celu podnoszenie jakości obsługi w serwisie Allegro
  • Zweryfikujesz i zdefiniujesz standardy obsługi w serwisie Allegro
  • Podniesiesz zadowolenie Klientów poprzez monitorowanie kompetencji zespołów i ich rozwój
  • Zaplanujesz i poprowadzisz szkolenia i coaching na wniosek liderów i menedżerów tych zespołów
  • Zadbasz o realizację potrzeb Partnerów w procesach i zmienisz krytyków w promotorów
  • Będziesz współpracować z wieloma działami firmy i uczestniczyć w wielu projektach związanych z obsługą Partnerów
  • Będziesz realizować analizy jakości, promować “Dobre praktyki”, wskazywać obszary do optymalizacji oraz rekomendować zmiany.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć wpływ na kształt standardów obsługi Partnerów największej platformy handlowej w Polsce
  • Będziesz na bieżąco w trendach Customer Experience
  • Każdy Twój dzień będzie wyzwaniem, nowym doświadczeniem
  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych lepszych rozwiązań
  • Mamy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce jak i na całym świecie
  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas, możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu jakością obsługi oraz w prowadzeniu szkoleń
  • Mają wysokie kompetencje interpersonalne i potrafią formułować konstruktywny feedback
  • Nie boją się prowadzić trudnych rozmów z Klientami
  • Potrafią w prosty sposób powiedzieć i napisać o skomplikowanych rzeczach
  • Są przekonane, że jakość obsługi Partnerów i transakcji w Allegro jest naprawdę istotna
  • Posiadają zdolności analityczne i na ich podstawie potrafią zaproponować usprawnienia
  • Potrafią zarządzać projektami i procesami
  • Ms Excel i PowerPoint nie ma dla nich tajemnic
  • Są nastawione na współpracę, potrafią angażować współpracowników w realizację postawionych im celów
  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających zewnętrznych uwarunkowań

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!