Head of Technology and Product - eBilet.pl

  • Pełny etat

Opis stanowiska

W związku z ambitnymi planami rozwoju w nowej kategorii – bilety na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne – oraz łączeniem sił z eBilet Polska – liderem rynku sprzedaży online biletów w Polsce – Allegro szuka osoby, która odegra kluczową rolę we wsparciu tego projektu i pomoże nam sprawić, że Allegro wspólnie z eBilet.pl będzie mogło pełnić funkcję głównego „centrum rozrywki” dla klientów w Polsce.

W związku ze złożonością projektu poszukujemy osoby, która będzie w stanie w sposób holistyczny spojrzeć zarówno na potrzeby biznesowe, jak i technologiczne platformy eBilet.pl.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współtworzyć strategię rozwoju funkcjonalności platformy dedykowanej sprzedaży biletów online na polskim rynku

  • Wraz z kierownictwem firmy zbudujesz mapę rozwoju produktów software’owych wchodzących w skład platformy

  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych funkcjonalności oraz rozwoju istniejących

  • Współpracując z zespołem programistów dostarczysz dla naszych klientów (użytkowników platformy i partnerów) innowacyjne rozwiązania rozszerzające funkcjonalność platformy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zdobędziesz unikalną wiedzę i doświadczenie z zakresu zarządzania produktem opartym o nowoczesną platformę obsługującą dynamicznie rozwijający się segment rynku e-commerce

  • Będziesz pracować w szybko rozwijającej firmie oferującej startupową kulturę pracy, a jednocześnie stabilność i dojrzałość organizacji. Będziesz mieć również dostęp do najlepszych praktyk i wiedzy zgromadzonej w Allegro

  • Twoje decyzje będą miały istotny wpływ na rozwój biznesu, ponieważ Twoimi bezpośrednimi współpracownikami będzie ścisłe kierownictwo firmy poszukujące partnera do wzięcia odpowiedzialności za zarządzanie głównym produktem IT eBilet.pl – platformą dystrybucyjną

  • Dzięki kontaktom z promotorami i organizatorami koncertów i innych wydarzeń poznasz biznes dystrybucji biletów

  • Przed Tobą duże perspektywy rozwojowe związane z obejmowaną kluczową pozycją w dziale zarządzania i rozwoju produktu

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu produktem software’owym w obszarze e-commerce

  • Potrafią określać priorytety w oparciu o dane, mają doświadczenie w budowie planów rozwoju produktów / roadmap

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Rozumieją potencjał i wyzwania wynikające z przetwarzania dużych ilości danych

  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i kreatywnie szukają nowych rozwiązań oraz synergii z innymi obszarami

  • Cenią pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia oprogramowania

  • Efektywnie współpracują z zespołami programistów, również zdalnymi, przy wykorzystaniu iteracyjnych metod pracy

  • Są w stanie krytycznie oceniać pracę swoją i konkurencji, i efektywnie proponować usprawnienia oraz wprowadzać nowe procesy

  • Nie boją się wzięcia pełnej odpowiedzialności za produkt i umieją bronić swoich decyzji przed wszystkimi interesariuszami

  • Znajomość środowiska .NET i zagadnienia produkcji oprogramowania w chmurze  będzie dla nas dużym plusem

Ze swojej strony oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku, w kreatywnym zespole

  • Realny wpływ na kształtowanie kierunków rozwoju platformy e-commerce nr 1 w Polsce w zakresie sprzedaży biletów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w eBilet Polska Sp. z o.o.

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity w postaci biletów na wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe z oferty eBilet.pl :-)

  • Atrakcyjną lokalizacja biura (PGE Narodowy).

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!