Outsorcing CEX Coordinator

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz Single Point of Contact pomiędzy działem Allegro Customer Experience, a firmą wykonującą usługi oustsourcingowe dla Allegro w zakresie obsługi Klienta
  • Skoordynujesz pracę firmy outsourcingowej
  • Weźmiesz odpowiedzialność za poprawne rozliczenia z partnerem i raportowanie projektu
  • Będziesz kontrolować realizację postanowień umowy pod względem jakości, zakresu, czasu i budżetu
  • Przeprowadzisz audyty oraz wesprzesz w planowaniu szkoleń i coachingów
  • Zapewnisz sprawną komunikację między Allegro a zewnętrzną firmą outsorcingową
  • Zadbasz o optymalizację i dostosowywanie procesów u outsourcera zgodnie z potrzebami Allegro Customer Experience
  • Odpowiesz za utrzymanie wskaźników operacyjnych KPIs po stronie partnera oraz rentowność projektu dla Allegro na odpowiednim poziomie

Dlaczego warto z nami pracować

  • Chcemy zostać najlepszą obsługą klienta w Polsce do 2020 roku, a Ty pokażesz, że można to osiągnąć współpracując z firmą zewnętrzną
  • Twoja praca wpłynie na kształt i jakość relacji biznesowej pomiędzy Allegro a firmą zewnętrzną
  • Damy Ci dużą niezależność we wdrażaniu rozwiązań biznesowych
  • Zapewnimy Ci najlepsze narzędzia

Ze swojej strony oferujemy

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Pracowały minimum 2 lata w Contact Center na samodzielnym/decyzyjnym stanowisku i mają doświadczenie w raportowaniu KPI, podejmowaniu działań zmierzających do optymalizacji procesów w CC
  • Biegle znają KPI używane w obsłudze Klienta
  • Są doświadczone w raportowaniu i analizie raportów, również pod kątem braku spójności w danych oraz identyfikowaniu odchyleń i nieścisłości
  • Mile widziana znajomość finansów/księgowości (wykształcenie kierunkowe) lub/oraz znajomość standardów COPC®
  • Potrafią podejmować trafne decyzje pod presją czasu
  • Mają ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Bardzo dobrze znają MS Excel
  • Dobrze organizują swoją pracę i są samodzielne
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!