Offer Quality and Consumer Law Specialist - Customer Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Odpowiesz za podnoszenie jakości Ofert Sprzedających oraz zwiększenie bezpieczeństwa i zadowolenia Klientów z zawartych na Allegro transakcji
  • Zadbasz o właściwą komunikację pomiędzy stronami transakcji
  • Zajmiesz się kwestiami naruszeń Regulaminu Allegro oraz obowiązującego prawa konsumenckiego
  • Będziesz ściśle współpracować z innymi zespołami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań
  • Będziesz mieć realny wpływ na to, aby wszystkie oferty na Allegro były perfekcyjne
  • Poznasz zawiłości prawa konsumenckiego i będziesz dbał o jego przestrzeganie
  • Zadbasz o bezpieczeństwo zawieranych transakcji
  • Otrzymasz możliwość współpracy przy projektowaniu narzędzi podnoszących jakość ofert w Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Kompleksowe szkolenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz
  • Możliwość nauki języka angielskiego

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Potrafią analizować dane, przedstawiać rekomendacje na ich podstawie oraz  samodzielnie podejmować decyzje
  • Swobodnie poruszają się w Excelu
  • Odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych zadań i przykładają najwyższą uwagę do jakości ich wykonania
  • Mają doświadczenie w pracy z zespołem
  • Mile widziane doświadczenie, studia lub zainteresowanie w obszarze prawa konsumenckiego
  • Są gotowe do pracy w systemie dwuzmianowym, również w weekendy i święta

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Offer Quality and Consumer Law Team!