Category Planner - Kids

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz udział w tworzeniu drzewa kategorii oraz parametrów w dziale Dziecko

  • Będziesz analizować konkurencję oraz monitorować trendy UX w branży e-commerce

  • Poprowadzisz ilościowe badania UX

  • Zajmiesz się monitorowaniem wpływu przeprowadzanych zmian na zachowania kupujących i sprzedających w serwisie

  • Będziesz wspierać proces zasilania bazy produktowej oficjalnego sklepu Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie serwisu Allegro

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • Odpowiadamy za łatwy wybór produktów w każdej z 14 tys. kategorii

  • Stale poszerzamy swoją wiedzę o tym, w jaki sposób użytkownicy dokonują selekcji ofert

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w e-commerce oraz pracy z danymi

  • Mają umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużej ilości danych, dobrą znajomość MS Excel

  • Wykazują umiejętność myślenia interdyscyplinarnego oraz szerokiego spojrzenia w projektowaniu rozwiązań

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!