Account Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?:

  • Będziesz opiekować się projektami lokalnymi zakładanymi przez organizacje pozarządowe (NGO) w Allegro Lokalnie
  • Będziesz pomagać organizacjom NGO zakładać zbiórki na inicjatywy lokalne, weryfikować te zbiórki, oraz robić relacje ze zrealizowanych projektów lokalnych (allegrolokalnie.pl)
  • Pozyskasz nowych partnerów do współpracy i będziesz opiekował się obecnymi.
  • Będziesz współtworzył akcje promocyjne i marketingowe z partnerami opierające się o Allegro Lokalnie.
  • Na podstawie doświadczeń ze współpracy z partnerami, będziesz optymalizować produkt, jakim są zbiórki na inicjatywy lokalne pod kątem lepszego dopasowania ich do potrzeb partnerów i darczyńców.
  • Będziesz reprezentować firmę w kontakcie z partnerami NGO i placówkami biznesowymi
  • Zajmiesz się edukowaniem partnerów jak działają zbiórki na Allegro Lokalnie oraz ich wewnętrzną i zewnętrzną promocją: szkoleniami dla organizacji NGO, pisaniem artykułów do mediów
  • Będziesz negocjował z partnerami wspólne przedsięwzięcia komercyjne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój Allegro Lokalnie
  • Dołączysz do małego, zgranego zespołu, który jest nastawiony na  innowacyjne i efektywne rozwiązania, w którym panuje otwartość na dyskusje i nowe koncepcje.
  • Skutki twojego działania i decyzji będą szybko widoczne
  • Dostaniesz przestrzeń i narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży jaką jest e-commerce
  • Weźmiesz udział w międzynarodowych targach i nowoczesnych szkoleniach branżowych i rozwojowych
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów
  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas.

Szukamy osób, które:

  • Posiadają min 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze współpracą z organizacjami pozarządowymi lub CSR z placówkami oświatowymi
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Są nastawione na współpracę i efektywność biznesową
  • Cechuje ich wysoka operatywność i samodzielność
  • Znajomość angielskiego: poziom minimum C1 (pisanie, poprawność językowa).
  • Mile widziane doświadczenie z aktywnością w organizacji pozarządowej lub prowadzenie takiej
  • Znają i korzystają z Allegro jako produktu
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!