Product Manager - Allegro Smart

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Razem z naszymi partnerami z działów komercyjnych będziesz współtworzyć, ulepszać oraz zwiększać ilość subskrybentów programu Allegro Smart!

  • Współpracując z zespołami deweloperskimi, analitykami danych, projektantami, innymi product managerami oraz badaczami będziesz dostarczać nowe elementy ramach programu Allegro Smart!

  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktem dla setek tysięcy kupujących na Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Dużą autonomię działania i oraz zespoły pracujące zwinnie

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze e-commerce albo innym, pokrewnym dla tego produktu

  • Rozumieją potencjał wynikający z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro

  • Umieją określać priorytety w oparciu o dane

  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy

  • Cenią pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia oprogramowania

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!