IT Senior Compliance Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Wraz z zespołem Bezpieczeństwa Allegro:

  • Będziesz koordynować działania dedykowane dla technologii w obszarze compliance tj. zgodność z regulacjami takimi jak RODO, KSC, ITGC, PCI DSS etc.,  zespołów Security (podnoszenie poziomu bezpieczeństwa platformy) oraz Audytu wewnętrznego
  • Będziesz pracować na wskroś struktury organizacyjnej Allegro, angażując osoby z wielu różnych działów (głównie Technologii) oraz kontraktując elementy do wykonania
  • Będziesz koordynować obsługę audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz zarządzać pracami nad rekomendacjami
  • Weźmiesz odpowiedzialność za monitorowanie i raportowanie stopnia wykonania zadań dla CSO oraz Zarządu Allegro.pl
  • Będziesz proaktywnie identyfikować blokady i podejmować działania naprawcze
  • Będziesz wykonywać przeglądy systemów informatycznych i procedur stosowanych w Allegro oraz ocenę ich zgodności z ustalonymi zasadami
  • Ocenisz poziom bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych opracowując rekomendacje

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jako członek zespołu będziesz brał (a) udział w tworzeniu jednej z najciekawszych i najnowocześniejszych platform technologicznych
  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • Będziesz działać z niezwykle ciekawymi tematami na styku prawa, biznesu i technologii

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.
  • Dużą autonomię działania i oraz zespół pracujący agile’owo.
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
  • Liczne imprezy integracyjne oraz eventy firmowe.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie w obszarze IT Compliance (dodatkowym atutem będzie udokumentowany poziom wiedzy)
  • Potrafią patrzeć na produkty z perspektywy bezpieczeństwa oraz zgodności z zewnętrznymi regulacjami
  • Swoje działania opierają na analizach i badaniach.
  • Znają język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Znają regulacje: RODO, KSC
  • Znają COBIT’a i tematy IT Governance
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: norm ISO w tym 2700x, znajomość ITIL’a oraz NIST’a

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!