CEX Business Product Manager- Delivery

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Reprezentując obszar Customer Experience, poprowadzisz międzyobszarowe projekty związane z logistyką - tak, aby zwiększyć satysfakcję naszych Kupujących
  • Będziesz planować i monitorować zadania projektowe (w tym harmonogram), administrować dokumentacją projektową, raportować postępy w projekcie
  • Weźmiesz udział w przygotowywaniu zapisów umów oraz negocjacjach z Klientami
  • Wprowadzisz zmiany w projekcie, z myślą o zadowoleniu naszych Klientów
  • Zarządzisz komunikacją projektową, zależnościami między projektami
  • Zorganizujesz statusy/warsztaty

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Prowadzimy największe i najbardziej innowacyjne projekty w polskim e-commerce
  • Naszym celem jest najlepsza obsługa klienta w Polsce i rozwijając projekty w obszarze CEX masz istotny wpływ na realizację tego celu
  • Zapewniamy najlepsze narzędzia i dajemy dużą niezależność pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów logistycznych
  • Przygotowywały oferty i prowadziły negocjacje z dostawcami
  • Budżetowały i rozliczały projekty
  • Pracowały w środowisku procesowym
  • Znają metodyki zwinne prowadzenia projektów
  • Biegle posługują się językiem angielskim (C1/C2)
  • Doskonale organizują swoją pracę, nie boją się presji czasu, myślą strategicznie
  • Potrafią zarządzać zespołem, są otwarci w komunikacji, nastawieni na rozwiązywania problemów

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!