Key Account Manager - International Sellers

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współpracować z międzynarodowymi klientami w zakresie wyszukiwania, pozyskiwania, negocjowania warunków i długofalowej ich obsługi
  • Przygotujesz niezbędne dokumenty i zadbasz o sprawny przepływ informacji z zagranicznymi partnerami
  • Będziesz wsparciem dla klientów w ramach ich onboardingu, edukowania i rozwiązywania pojawiających się u nich wyzwań biznesowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do międzynarodowego zespołu ekspertów, który odpowiada za rozwój klientów zagranicznych
  • Zyskasz realny wpływ na efektywność sprzedaży nowych merchantów
  • Będziesz na co dzień posługiwać się językami obcymi komunikując się różnymi kanałami z dużymi, międzynarodowymi markami
Ze swojej strony oferujemy:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegle posługują się językiem angielskim, mile widziany  dodatkowy język obcy - chiński / francuski / niemiecki / turecki
  • Potrafią i nie boją się negocjować
  • Znają bardzo dobrze narzędzia MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Są zmotywowani, samodzielni i  dobrze zorganizowani
  • Cechują się dużą orientacją na klienta i umiejętnością budowania długotrwałych relacji

Wyślij nam swoje CV i dołącz zespołu International Sellers!