Senior Mobile Software Engineer (iOS)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz tworzyć i utrzymywać narzędzia zwiększające produktywność deweloperów mobilnych.

  • Weźmiesz aktywny udział w ulepszaniu i utrzymywaniu systemów Continues Integration i Continues Deployment (CI & CD).

  • Przeprowadzisz eksperymenty mające na celu sprawdzenie nowych rozwiązań, które potencjalnie mogą przełożyć się na ulepszenie pracy innych deweloperów (np. skrócenie czasu kompilacji aplikacji).

Szukamy inżynierów, którzy:

  •  Mają pasję do zwiększania produktywności.

  • Tworzą oprogramowanie z myślą o kliencie.

  •  Bardzo dobrze znają aktualny stan narzędzi służących do tworzenia oprogramowania, testowania, debuggowania i mierzenia wydajności.

  •  Korzystają ze środowiska Xcode oraz znają sposoby zarządzania systemem budowania w Xcode.

  •  Mają doświadczenie z narzędziami CI takich jak Bamboo, CircleCI, Bitrise, Jenkins, czy podobne.

  •  Mają doświadczenie w używaniu Fastlane i CocoaPods.

  •  Rozumieją proces wydawania aplikacji do App Store.

  •  Biegle posługują się Objective-C oraz Swift.

  •  Znają przynajmniej jeden język interpretowany (Python, Bash, Ruby).

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Tworzymy aplikacje mobilne w Objective-C i Swift.

  • Korzystamy między innymi z CocoaPods, KIF, EarlGrey, iOSSnapshotTestCase.

  • Rozwijamy dwie aplikacje mobilne, z których dziennie korzysta 100k+ użytkowników, a miesięcznie wielokrotnie więcej.

  • 3 zespoły, 20+ inżynierów, testerów, UX designerów, badaczy pracuje nad aplikacjami iOS.

  • Robimy Code review, Continuous Integration, Pair Programming.

  • Pracujemy zwinnie stosując metodykę najbardziej odpowiadającą zespołowi (najczęściej Scrum).

  • Co roku nasi inżynierowie wyjeżdżają na największą konferencję iOS - WWDC, oraz wiele innych m.in. UIKonf, Try!Swift, AppDevConf, iOSCon.

  • Na co dzień korzystamy z najnowszych MacBook Pro 13’’ lub 15”, dwa zewnętrzne monitory plus wszystkie gadżety które potrzebujesz do pracy.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zwinną kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach opłacane przez nas.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!