Key Account Manager - Fashion / Shoes Market

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie, wprowadzenie na platformę oraz długofalowe budowanie relacji z kluczowymi sprzedawcami w kategorii Fashion lub Shoes
  • Będziesz realizować plan handlowy kategorii w zakresie pozyskiwania asortymentu od kluczowych sprzedawców
  • Zarządzisz całościowo relacją z grupą kluczowych sprzedawców by wspierać strategię kategorii w ramach działu
  • Będziesz reprezentować firmę w kontakcie ze sprzedawcami i określisz wytyczne dla komunikacji
  • Z pomocą analityków kategorii będziesz monitorować wzrost kluczowych sprzedawców i zidentyfikujesz inicjatywy wspierające ich rozwój
  • Będziesz źródłem informacji na temat istotnych zmian u kluczowych partnerów dzięki współpracy z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego partnerów w kategorii

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jako KAM będziesz pracować nad wzmocnieniem portfela klientów oraz nad pozyskiwaniem nowych marek, które przyczynią się do rozwoju kategorii Fashion lub Shoes
  • Weźmiesz udział w międzynarodowych targach i nowoczesnych szkoleniach branżowych i rozwojowych
  • Otrzymasz przestrzeń oraz narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży jaką jest e-commerce

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 3 lata doświadczenia na pozycji odpowiedzialnej za utrzymanie relacji z klientem (sprzedaż/retail) + preferowana kategoria Moda
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Potrafią planować i dobrze organizować pracę
  • Są nastawieni na współpracę i potrafią zaangażować innych do projektów
  • Posiadają umiejętności analityczne oraz prowadzenia negocjacji
  • Posługują się komunikatywnie językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!