Senior Data Scientist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz analizować zachowania użytkowników Allegro i przewidywać ich przyszłych działania - segmentacje, profilowanie
  • Stworzysz modele, które wyjaśniają zjawiska i procesy biznesowe
  • Bezpośrednio współpracować będziesz z zespołami zarówno po części biznesowej, jak i po stronie inżynierów
  • Będziesz przetwarzać dane i automatyzować te przetwarzania przy użyciu Python, PySpark i Airflow

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz miał/a możliwość bezpośredniego wpływu na to, co komunikujemy naszym klientom
  • Będziesz miał/a dostęp do potężnych zbiorów danych i najnowszych technologii przetwarzania ich
  • Stosujemy narzędzia i technologie takie, jak: Python, PySpark, Hive, GCP, Tableau.
  • Dzielimy się naszą wiedzą na konferencjach i szkoleniach branżowych
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Możliwość udziału w konferencjach marketingowych i technologicznych
  • Dostęp do wielu wewnętrznych szkoleń z zakresu programowania i technologii
  • Dostęp do szkoleń online np. DataCamp, Coursera
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Mają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów biznesowych przy użyciu algorytmów danych
  • Potrafią przetwarzać duże wolumeny danych i tworzyć modele machine learning w języku Python lub R
  • Znają i rozumieją algorytmy uczenia maszynowego i potrafią je stosować w praktyce
  • Znają bardzo dobrze SQL i mają doświadczenie lub interesują się analityką w ekosystemie Hadoop/GCP (mile widziana znajomość pySpark)
  • Mają dużą chęć do nauki i rozwijania wiedzy
  • Znają język angielski na poziomie co najmniej dobrym

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!