CEX Product Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Poprowadzisz kluczowe cross-organizacyjne projekty z ramienia zespołu Customer Experience, we współpracy z właścicielami biznesowymi i technicznymi projektów
  • Będziesz planował i monitorował zadania projektowe (w tym harmonogram), administrował dokumentacją projektową, raportował postępy w projekcie
  • Zarządzisz komunikacją projektową, zależnościami między projektami
  • Zorganizujesz statusy/warsztaty
  • Po wdrożeniu, zajmiesz się bieżącym rozwojem produktu

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu wysokobudżetowych projektów, w szczególności w obszarze obsługi Klienta B2B, B2C
  • Budżetowały i rozliczały projekty
  • Pracowały w środowisku procesowym
  • Znają metodyki zwinne prowadzenia projektów
  • Biegle posługują się językiem angielskim (C1/C2)
  • Doskonale organizują swoją pracę, nie boją się presji czasu, myślą strategicznie
  • Potrafią zarządzać zespołem, są otwarci w komunikacji, nastawieni na rozwiązywania problemów

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!