Category Business Partner - Fashion Market

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz aktywnie poszukiwać nowych partnerów / brandów do współpracy a także zadbasz o wprowadzenie ich produktów na platformę Allegro

  • Weźmiesz odpowiedzialność za budowanie relacji z Marką w celu osiągnięcia wzrostu sprzedaży

  • Będziesz przeprowadzać kontraktacje oraz weźmiesz odpowiedzialność za proces zakupowy w asortymencie odzież i obuwie wraz z układaniem z partnerami planu działań / akcji mających na celu zwiększenie sprzedaży

  • Przeanalizujesz pozycję Marki na platformie i jej postrzeganie przez konsumentów oraz będziesz raportować wydajność kampanii sprzedażowych i reklamowych

  • Skoordynujesz działania wokół Marki realizowane przez zespoły

  • Będziesz efektywnie nadzorować proces wdrażania nowych partnerów

  • Weźmiesz udział w targach produktowych, w Polsce oraz za granicą

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować:

  • Będziesz mieć realny wpływ na kreowanie rynku odzieży i obuwia dziecięcego w Polsce pod względem dostępnego asortymentu

  • Zdobędziesz szeroką wiedzę dotyczącą rynku Fashion, obecnych trendów i działań konkurencji

  • Zyskasz kontakt z dużymi, rozpoznawalnymi markami, umożliwiając im wejście na platformę i rozpoczęcie pracy w e-commerce

  • Będziesz wykorzystywać nowoczesne narzędzia sprzedażowe i analityczne

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż oraz min 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami

  • Znają wymagania prawne i logistyczne związane z modelem biznesowym

  • Potrafią budować relacje z klientem na szczeblu kadry zarządzającej

  • Analiza potrzeb klienta i negocjacje nie mają przed nimi tajemnic

  • Myślą analityczne i opierają się na danych

  • Znają specyfikę i wymagania sprzedaży w kanale online oraz doskonale znają platformę Allegro

  • Są nastawieni na rozwój oraz ciągłe uczenie się

  • Potrafią zaangażować innych do projektów oraz cechują się wysoką kulturą osobistą

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!