Ügyfélszolgálati Csoportvezető

  • Teljes munkaidő
  • Osztály: Sales
  • Contract Type: Long term/Permanent contract

Cég leírása

Ma az Adevinta Hungary és csapata tudhatja magáénak Magyarország piacvezető apróhirdetési és járműhirdetési oldalait, a Jófogást és a Használtautó.hu-t, valamint az Autónavigátor hazánk meghatározó autós tartalmi magazinja. Oldalaink sikere és jövője a velünk dolgozókban rejlik, ezért sok időt és energiát fektetünk saját magunk és közösségünk fejlesztésébe. Csatlakozz hozzánk a következő pozícióba!

Állás leírása

Feladataid lesznek:

  • Ügyfélszolgálati csapat irányítása és felügyelete, rendszeres visszajelzés adása számukra, emellett a csapat ösztönzése arra, hogy a folyamat hiányok azonosításra és megoldásra kerüljenek
  • A napi működés és teljesítmény folyamatos monitorozása, finomhangolása
  • Proaktivitás és megfelelő támogatás biztosítása a társosztályok felé (mint például: Adatvédelmi osztály, Csalásmegelőzés...stb)
  • A különböző napi ügyek vagy új fejlesztések kapcsán generálódó kockázatok azonosítása és ellenőrzése, valamint az események kivizsgálása, eszkalálása, megoldása
  • Pozitív csapat hangulat teremtése, a kollégák mindennapi munkafolyamataik támogatása
  • Új eszközök bevezetése a hatékonyság növelése érdekében (például chat funkció)

Képzettség

Mit várunk tőled:

  • Angol tudás (min. B2 level)
  • minimum 3 év tapasztalat ügyfélszolgálati területen
  • minimum 1 éves vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • erős szervezői véna, gyors reagálásra való képesség

További információk

Munkádért cserébe a következők várnak rád:

  • Alapbér | éves bónusz | cafetéria
  • A menő 13. kerületi irodánkban van gyümölcshűtő | kávé | tea | kóla | Mate Tea | PlayStation | Nintendo | pingpong | darts | babzsákfotelek | édességek.
  • Mi MacBook-ot használunk, ha csatlakozol, Te is azt fogsz.
  • Szupererőnk a csapatunk, nálunk egy igazi közösségre lelsz, ahol a profi szakmai támogatás mellett barátokat is találsz.
  • Az első perctől kezdve egy jól megszervezett betanítás vár rád.
  • Támogatjuk a tanulást, így részt vehetsz tréningeken, konferenciákon, workshopokon és az angol tanfolyamunkon is.
  • Minimum heti 2 nap home office lehetőséged van, de ha minden nap az irodában lennél, azt is megteheted. Ja, és nálunk nincs túlóra.
  • Travel Grant programunkkal félévente megpályázhatsz külföldi ösztöndíjat, mellyel 11 Adevinta országba ellátogathatsz akár több hétre is.
  • Nálunk nem kérdés, hogy zöldek vagyunk, védjük a környezetet és a társadalmi felelősségvállalásban is odatesszük magunkat.
  • Számtalan programot, csapatépítőt, pizza-sör meetinget szervezünk, nálunk buliból nem lesz hiány.
  • Nem csak egymással, de a kutyákkal is jól kijövünk, bármikor behozhatod házi kedvenced az irodába.

Adatvédelmi irányelvek