Startup Intern

  • Wróbla 8A, 02-736 Warszawa, Poland
  • Intern

Company Description

Activy to startup, który od 2017 roku tworzy mobilną grę rowerową pomagając budować zdrowe nawyki poprzez dobrą zabawę. Pracodawcy wykorzystują aplikację do tworzenia programów angażowania, promocji zdrowia i CSR.

W 2018 roku z Activy korzystało ok. 300 firm i 10 000 rowerzystów, wykonując łącznie ponad 350 tys. przejazdów. Dzięki pozyskanemu finansowaniu, w 2019 rozwijamy produkt w kierunku globalnego wyzwania rowerowego, rozszerzając monetyzację o podejście B2C.

Poprzez technologię uzależniamy ludzi od jazdy rowerem, chyba nie robimy nic złego, co? :)

Job Description

Jeżeli jesteś na początku swojej kariery zawodowej, odkryjesz biznesowy świat, mając możliwość realizowania projektów z różnych działów. Poznasz wiele aspektów związanych z rozwojem startupu i zadecydujesz który obszar najbardziej Cię interesuje.

Podczas praktyk, będziesz częścią międzynarodowego projektu w  - wspierając proces marketingu, komunikacji i animacji gier rowerowych w europejskich miastach. Dzięki interakcji z użytkownikami dowiesz się jak dostosowywać produkt (aplikację mobilną) do ich potrzeb.

Twoje główne zadania

  • wsparcie w organizacji Gry Rowerowej na zlecenie miast

  • szukanie i nawiązywanie partnerstw

  • obsługa zagranicznych partnerów

  • analiza danych, wyciąganie wniosków i rekomendowanie usprawnień

  • rozwiązywanie problemów naszych użytkowników, czyli odpowiadanie za Customer Success

Qualifications

Super, jeśli dysponujesz mocami:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego

  • łatwe nawiązywanie kontaktów

  • umiejętności analityczne

  • umiejętność planowania projektów

  • duża samodyscyplina i terminowość

  • umiejętność szukania rozwiązań

  • mile widziane doświadczenie z organizacji studenckiej/ innych projektów

Jaki jest profil członka zespołu Activy?

  • jest otwarty na feedback i szybkie zmiany,

  • pracuje z pasją i poczuciem odpowiedzialności za projekty,

  • optymistycznie podchodzi do świata, ludzi i rowerów :)

Additional Information

Oferujemy:

  • możliwość elastycznego czasu pracy, np. 3/4 etatu
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i rosnące wraz z rozwojem,
  • czas na rozwój osobisty, udział w warsztatach i konferencjach,
  • biuro blisko centrum, startupowy styl, przerwy na przejażdżki rowerowe :)