Business Development Specialist

  • Umowa

Opis firmy

Activy to startup, który od 2017 roku tworzy mobilną grę rowerową pomagając budować zdrowe nawyki poprzez dobrą zabawę. Pracodawcy wykorzystują aplikację do tworzenia programów angażowania, promocji zdrowia i CSR.

W 2018 roku z Activy korzystało ok. 300 firm i 10 000 rowerzystów, wykonując łącznie ponad 350 tys. przejazdów. Dzięki pozyskanemu finansowaniu, w 2019 rozwijamy produkt w kierunku globalnego wyzwania rowerowego, rozszerzając monetyzację o podejście B2C.

Poprzez technologię uzależniamy ludzi od jazdy rowerem, chyba nie robimy nic złego, co? :)

Opis stanowiska

Jako Business Development Specialist będziesz odpowiedzialny/a za działanie w zespole sprzedażowym poprzez zarządzanie mechanizmem generowania wartościowych leadów:

  • wyszukasz potencjalnych klientów Activy korzystając z nowoczesnych narzędzi,
  • przeprowadzisz skalowalne działania mailingowe, social selling czy client mapping,
  • na spotkaniach i videochatach pozyskasz klientów z Polski i zagranicy.

Wszystkiego Cię nauczymy, a wiedza, procesy i narzędzia przydadzą Ci się w każdej pracy lub we własnym biznesie!

Podczas jazdy z Activy napotkasz zadania:

  • doskonalenie planu sprzedażowego na sezon 2019, szczegółowe poznanie produktu i użytkowników,

  • zarządzanie kontaktem z klientami z nowoczesnymi narzędziami CRM (np. Hubspot, Albacross) które będą zwiększać Twoją produktywność, a nie ją zabijać,

  • rozmowy z potencjalnymi klientami oraz proaktywne szukanie klientów drogą elektroniczną

  • analizowanie efektów działań w lejku sprzedażowych i rekomendowanie zmian, monitoring i analiza rynku pod kątem szans biznesowych.

Kwalifikacje

Jeździsz rowerem oraz to co poniżej:

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji elektronicznej i werbalnej, również w języku angielskim (min. C1),

  • analityczne myślenie i umiejętność planowania pracy,

  • duża samodyscyplina i terminowość.

Jaki jest profil członka zespołu Activy na tej pozycji?

  • jeździ na rowerze (nieważne czy sportowo czy na Veturilo po bułki do sklepu). To wymaganie traktujemy naprawdę serio :)

  • pracuje z pasją i poczuciem odpowiedzialności za projekty,

  • optymistycznie podchodzi do świata, ludzi i rowerów :)

  • 4/5 rok studiów lub tuż po ich ukończeniu,

  • doświadczenie w pracy lub na praktykach, idealnie w obszarze sprzedaży lub marketingu.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • możliwość elastycznego czasu pracy, np. 3/4 etatu - połączysz ze studiami, jazdą na rowerze czy co tam Cię jara :) Rower to drogie hobby, więc kasa też będzie się zgadzać,
  • czas na rozwój osobisty, udział w warsztatach i konferencjach,
  • z czasem szansa otrzymania udziałów firmy z puli dla pierwszych pracowników,
  • biuro w Google Campus, startupowy styl, przerwy na przejażdżki rowerowe :)