Specjalista Customer Support (English Speaker)

  • Podole, Kraków, Poland
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.
Szukamy ludzi samodzielnych, proaktywnych i świadomych, że digitalizacja rynku to szansa na uproszczenie życia. Co więcej, podpisywanie dokumentów online oznacza mniejsze zużycie papieru i ochronę drzew.
Cieszymy się, że tworzymy odpowiedzialny biznes i zapraszamy Cię do naszego zespołu

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • na prowadzeniu procesu certyfikacji podpisu elektronicznego - videoweryfikacja,
  • na codziennej ​obsłudze i rozwiązywaniu problemów użytkowników ​naszego serwisu internetowego (drogą mailową, telefoniczną, poprzez livechat),
  • na ​badaniu przyczyn występowania zgłaszanych problemów oraz współpracy z zespołem nad usunięciem ich źródła.

Kwalifikacje

U kandydatów poszukujemy:

  • znajomości j. angielskiego w stopniu dobrym (min. B2),
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętności interpersonalnych, komunikatywności,

Dodatkowe informacje

Jak pracujemy?

  • w niewielkim zespole (4 - 5 osób),
  • w godzinach między 8.00 a 21.00 od poniedziałku do piątku + max 1 sobota pracująca w m-cu,

Co dla Ciebie?

  • pracę w wewnętrznym zespole,
  • multisport, opieka medyczna,
  • wyjazdy integracyjne 2 razy w roku,
  • narzędzia: ASANA, SLACK, G-SUITE.

Filmy do obejrzenia