Android Developer

  • Leona Henryka Sternbacha, 30-394 Kraków, Poland
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Opis stanowiska

Nasza webowa platforma pozwala przedsiębiorcom uwolnić potencjał drzemiący w technologicznej rewolucji i użyć jej dla wzrostu biznesu. Żeby klienci mogli w pełni cieszyć się wolnością prowadzenia swojego interesu, zamierzamy dostarczyć im mobilną wersję Autenti. Jako Android Developer będziesz mieć okazję uczestniczyć w budowie aplikacji mobilnej na urządzenia obsługujące Androida.

Kwalifikacje

Czego szukamy u kandydatów?

  • dobrej znajomości Kotlin i Java,
  • doskonałej znajomości Android SKD,
  • gruntownej wiedzy odnośnie architektury oprogramowania,
  • doświadczenia w pracy z bibliotekami Dagger/Koin, RxJava i innymi,
  • rozbudowanej wiedzy odnośnie programowania obiektowego,
  • doświadczenia w wydawaniu aplikacji i bibliotek z użyciem narzędzi CI/CD (np. Bitrise),
  • doświadczenia w pracy z RESTful API i GIT,

Ponadto:

  • doświadczenia w testowaniu aplikacji i rozwijaniu dokumentacji,
  • umiejętności pisania czystego, łatwego do utrzymania kodu,
  • ducha „software craftsmanship".

Dodatkowe informacje

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • pracujemy nad własnymi aplikacjami a nasz zespół większości tworzą backend developerzy,
  • dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą,
  • w naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii z jej praktycznym zastosowaniem do ułatwiania życia,

Ponadto oferujemy:

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych,
  • nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony,
  • pracę w wewnętrznym zespole,
  • pracę zdalną (1 - 2 dni w tyg.),
  • biblioteczka developerska, udział w konferencjach / szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych (Gildia Architektów),
  • multisport, opieka medyczna, zdrowe przekąski,
  • wyjazdy integracyjne 2 razy w roku,
  • narzędzia: ASANA, SLACK, G-SUITE.

Filmy do obejrzenia