Specjalista ds. Obsługi Klienta w Sklepie Stacjonarnym

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej.
Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do naszego punktu sprzedaży przy ul. Kaliskiej oraz nowo otwierającego się przy Alei Solidarności .Idealny kandydat to osoba, która lubi pracę z ludźmi, a kontakt bezpośredni z klientem nie stanowi dla niej problemu. Dobrze jeśli interesuje się elektroniką użytkową i chce się rozwijać w sprzedaży. Jest otwarta, pozytywnie nastawiona i pogodna. Jeśli opis pasuje do Ciebie to może właśnie Ciebie poszukujemy!

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • bezpośrednia obsługa Klienta,
  • nadzorowanie i rejestrację zamówień,
  • dbanie o stany magazynowe,

Kwalifikacje

  • znajomość technik sprzedaży oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientem,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • wiedza z obszaru elektroniki użytkowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę o pracę (lub inną formę jeśli Cię interesuje),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • MultiSport,
  • kameralną atmosferę pracy,

Polityka prywatnościZnak firmowy