Frontend Engineer

  • Pełny etat

Opis firmy

MyDr to zespół pasjonatów nowych technologii, którzy od podstaw stworzyli i nadal rozwijają zaawansowane programy do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej i kompleksowego zarządzania przychodniami. Firma wprowadziła polski system opieki zdrowotnej w XXI wiek i uczyniła go przyjaznym zarówno dla lekarza, jak i pacjenta.

Flagowy produkt - MyDr EDM - znalazł zastosowanie w ponad 10 tysiącach przychodniach, prowadzących działalność komercyjną oraz w tych, mających kontrakt z NFZ. Program oferuje pełen pakiet funkcjonalności niezbędnych w codziennej pracy każdej placówki: od zaawansowanego grafiku, poprzez narzędzia potrzebne w czasie przeprowadzania wizyty (moduły do e-recept, e-skierowań i e-zwolnień), po rozwiązania telemedyczne i kończąc na pełnej integracji z rządową Platformą P1.

W portfolio MyDr znajduje się również dr100 - program stworzony od podstaw z myślą o placówkach stomatologicznych. Oprócz zestawu narzędzi do EDM i zarządzania czasem pracy, oferuje rozwiązania stricte dedykowane stomatologom, takie jak interaktywny diagram zębowy, karta periodontologiczna, moduły protetyczny czy ortodontyczny.

Firma MyDr została założona w 2017 roku i od tego czasu z powodzeniem rozwija się i utrzymuje status lidera w pełni chmurowych rozwiązań EDM rynku oprogramowania medycznego w Polsce.

Opis stanowiska

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Ponieważ przyjemnie jest powiedzieć rodzinie i przyjaciołom, że robisz świat trochę lepszym. Kładziesz się spać wiedząc, że to, co robisz, ma znaczenie i że Twoje talenty są zgodne z Twoimi przekonaniami.

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

  • Tworzenie oprogramowania wykorzystywanego przez tysiące użytkowników;
  • Budowanie nowych funkcjonalności w oparciu o potrzeby rynku medycznego w Polsce i na świecie;
  • Praca w dynamicznym zespole posiadającym praktycznie nieograniczoną decyzyjność architektoniczną jak i biznesową.

Kwalifikacje

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy:

  • Masz doświadczenia w pracy nad aplikacjami webowymi;
  • Pracujesz z Vue.js;
  • Czujesz się komfortowo pracując w małym zespole, zarządzając procesami, przejmując inicjatywę i podejmując decyzje 🚀
  • Potrafisz porozumiewać się w języku angielskim w mowie i piśmie.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaproponować?

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności. Zakres jest szeroki, dzięki czemu możemy dostosować nasze stanowiska do wszystkich poziomów doświadczenia;
  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj;
  • Prawdziwa elastyczność i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym:
  • Model pracy zdalnej lub hybrydowej z hubem w Warszawie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • 20/26 dni płatnego urlopu (w zależności od umowy);
  • Prywatny plan opieki zdrowotnej z Signal Iduna dla Ciebie i dotowany dla Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do karty Multisport, dostęp do obiektów sportowych w całej Polsce;
  • Dostęp do iFeel, platformy technologicznej dla zdrowia psychicznego oferującej wsparcie psychologiczne i doradztwo online;
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego.