Sales Team Leader

  • Pełny etat

Opis firmy

Zaczynaliśmy w 2012 roku jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jesteśmy liderami w swojej branży. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Opis stanowiska

Poszukujemy Team Leadera który poprowadzi nasz zespół sprzedaży indywidulanej (sales inbound)  i wspólnie z teamem  będzie sięgał po najwyższe cele 🚀

Czym zajmuje się zespół sprzedaży w ZnanymLekarzu?

Na co dzień pracujemy z lekarzami i specjalistami z branży medycznej. Poznajemy ich potrzeby oraz wyzwania z jakimi się mierzą i oferując nasz produkt, wspieramy ich w codziennym  zarządzaniu gabinetami medycznymi. Zespół działa w oparciu o leady dostarczane przez zespół marketingowy, a proces sprzedaży opieramy o sprzedaż telefoniczną.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

- Zarządzanie 6-7 osobowym zespołem, czyli:

  • Prowadzenie rekrutacji i onboardingu dla nowych członków załogi
  • Indywidualna praca z zespołem: budowanie motywacji, wspieranie w ramach codziennej pracy, podnoszenie umiejętności sprzedażowych, rozwijanie jednostek poprzez regularny feedback, angażowanie w dodatkowe projekty, budowanie planów rozwojowych
  • Definiowanie i egzekwowanie celów sprzedażowych (i nie tylko!) - jesteśmy firmą data driven, mierzymy swoje działania, aby w oparciu o dane optymalizować procesy na których działamy

- Aktywna sprzedaż

  • chcemy, aby  lider zespołu był najlepszym przykładem tego, jak skutecznie sprzedawać
  • zależy nam, aby wykorzystać Twój potencjał sprzedażowy, dlatego będziesz odpowiedzialny za cel zespołowy oraz za swój własny target sprzedażowy
  • prowadząc rozmowy sprzedażowe, będziesz na bieżąco z sytuacją na rynku, dzięki czemu możesz  jeszcze lepiej wspierać swój zespół.

Kwalifikacje

Czego będziemy szukać w Twoim CV?

  • Doświadczenia w skutecznej sprzedaży telefonicznej - min 2 lata (idealnie, jeśli miałeś/aś do czynienia ze sprzedażą produktów internetowych typu SaaS);
  • Doświadczenia w prowadzeniu zespołu sprzedażowego, nalepiej realizującego sprzedaż telefoniczną (min rok);
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 - pracujemy z polskimi klientami, ale jesteśmy firmą międzynarodową, działamy na anglojęzycznych narzędziach, a Ty będziesz prezentował(a) efekty swojej pracy przed międzynarodową publiką :)

Co jeszcze jest dla nas ważne?

  • Znajomość skutecznych technik i metodologii sprzedaży i ciągła chęć doskonalenia swojego warsztatu,
  • Analityczne myślenie - o tym, że jesteśmy date driven już wiesz :) Chcemy, abyś potrafił zdefiniować kluczowe metryki dla pracy zespołu i w oparciu o nie wyciągał właściwe wnioski.
  • Nastawienie na wynik, przy jednoczesnym focusie na Ludziach.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaproponować?

  • Umowę o pracę lub B2B (decyzja należy do Ciebie),
  • Wynagrodzenie podstawowe i premię miesięczną uzależnioną od wyników zespołu i Twoich indywidualnych wyników sprzedażowych
  • Pracę zdalną
  • Zespół fantastycznych, zaangażowanych sprzedawców oraz realne wsparcie w osobie Head of Sales, People Experience Business Partnera i pozostałych Liderów teamów sprzedażowych
  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,
  • Szereg benefitów pozapłacowych (bezpłatne zajęcia z j. angielskiego, opiekę psychologa, niezbędne narzędzia pracy, ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium, dofinansowanie do karty Multisport)

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

  • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)
  • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności - nie pracujemy na utartych schematach :)
  • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Dotarłeś do tego miejsca i czujesz, że to rola stworzona dla Ciebie?

Czekamy na Twój ruch: kliknij Aplikuj i wyślij nam namiastkę siebie w formie CV.

Do zobaczenia wkrótce w procesie rekrutacyjnym! :)